Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСьогодні П`ятниця, 29.03.2024, 15:37

Рівненський НВК

Головна » 2016 » Січень » 8 » Відбулися засідання МК
Відбулися засідання МК

11 грудня 2015р​. на базі  нашого навчального закладу відбулися засідання МК Гущанського освітнього округу:

- вчителів початкових класів, на якому методикою проведення тріарного уроку з позакласного читання в 3 класі поділилася вчитель вищої категрії, старший вчитель Мужилко Л.В., а класовод 4 класу Кохтюк Т.А. провела для своїх колег нестандартний  урок з використанням ІКТ з  навчання грамоти (українська мова).Колеги та адміністрація школи отримали приємні враження, а наші діти - знання та задоволення від цікавих уроків.

- вчителів хімії. Присутні колеги зі шкіл округу , адміністрація школи  відвідали відкритий урок вчительки ІІ категорії Кубської Л.В. у 8 класі. Мали змогу здійснити уявну подорож по "Країні солей". Діти працювали на уроці у взаємодії :вчитель-учень-вчитель над різними видами роботи за слайдами на мультимедійній презентації: демонстрували досліди, складали рівняння реакцій, спостерігали "хімічний вулкан"(використано відео); працювали в парах, групах. Вчителька показала, що постійно самовдосконалюється, підвищує свій професійний рівень. Гості щиро дякували за урок.

- вчителів фізики, під час якого керівник МК округу, Середа Н.Ю, та інші присутні вчителі мали можливість побачити відкритий урок фізики  у 8 класі з теми "Тиск.Сила тиску" , який провів вчитель І категорії Бакун О.С. Урок був проведений з використанням ІКТ, що сприяло досягненню мети уроку. Вчитель показав, що вміле поєднання інформаційних і пошукових методів з технічними засобами навчання підвищує пізнавальну активність учнів.

По завершенню засідань керівники МК, педагоги шкіл округу побажали всім натхнення та творчості в роботі,

Переглядів: 152 | Додав: Наталія | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
«  Січень 2016  »
Поділись в мережі